Uliczna sztuka w Bangkoku

0
1079

Mój pseudonim to Sat. Jestem malarzem i grafikiem. Na co dzień mieszkam w Bangkoku. Maluję na ulicach od ponad dziesięciu lat. Satyryczne i humorystyczne podejście sprawia, że ludzie mnie uwielbiają. Kilka moich prac!

  • Uliczna sztuka w BangkokuMarcin Cycek napisał Świetne i niepowtarzalne bardzo mi się podoba taki styl a w szczególności to że te malunki powstały w takich miejscach i świetnie upiększają te szare, brudne ściany. Gratulacje za pomysłowość i wykonanie dla tego artysty.

  • Uliczna sztuka w BangkokuTomasz Fac napisał Ja go już lubię gościu ma bogata wyobrażnie i powstają wspaniałe rzeczy szkoda że nie mieszka w Polsce by było kolorowo i wesoło a nie smutno i szaro mam nadzieje że jest wiecej takich ludzi a nie tylko jeden człowiek bo to za mało zeby zmienic swiat na lepszy

  • Uliczna sztuka w BangkokuRobert Jarosław Markiewicz napisał Moim marzeniem było kiedyś pojechać do Bankoku, gdy spełnię to marzenie może uda mi się natrafić na te dzieła. Malarz ma na prawdę dużą wyobraźnię i talent i wykazuje się dużą kreatywnością. Tylko pozazdrościć talentu.

  • Uliczna sztuka w BangkokuMariola Łupacz-Piątkowska napisał Nie dziwię się że ludzie uwielbiają takiego artystę. Sama go uwielbiam choć dopiero co go poznalam. Jego prace robią na mnie wielkie wrażenie i zastanawiam się poważnie nad tym czy nie zrobić sobie na najbliższe wakacje wycieczki do Bankoku. Bardzo bym chciała zobaczyć te dzieła na żywo bo podejrzewam że zdjęcia nie oddają w pełni ich piękna.

Podziel się na:
  • Uliczna sztuka w Bangkoku
  • Uliczna sztuka w Bangkoku