Prezent na lata – fotoksiążka dziecka

Kiedy zostajemy zaproszeni na pierwsze urodziny siostrzenicy lub bratanka, często stajemy przed dylematem, jaki prezent będzie najlepszy dla maluszka.

fotoksiążka dla dziecka


Wielu z nas stawia na praktyczne podarunki, takie jak ciuszki czy pieluchy jednorazowe, wychodząc z założenia, że tego nigdy za wiele.
Inni, nie mając pomysłów, decydują się na zastąpienie prezentu gotówką. Ułatwia to rozczarowania, kiedy okazuje się, że podarowaliśmy dziecku trzeci rowerek biegowy lub drugi chodzik.


Bywa jednak, że zależy nam na podarowaniu czegoś wyjątkowego… Pieluchy się zużyje, pieniądze wyda, a dziecko nie będzie miało żadnej pamiątki po swoich pierwszych urodzinach.
W takiej sytuacji doskonałym pomysłem na prezent może okazać się fotoksiążka. Jedyne czego potrzebujemy to dużo zdjęć, zarówno maleństwa, jak i rodziców, najbliższej rodziny czy znajomych. Zobacz stronę album na zdjęcia dziecka

zdjęcia dziecka w fotoksiążce

Fotoksiążka dziecka, to pamiątka na lata, sposób na powrót do przeszłości w każdym momencie.
Kiedy dziecko jest małe, rodzice często nie potrafią przestać robić mu zdjęć. Mama, które opiekują się nim cały dzień, nie rozstaje się ze swoim telefonem, będąc przygotowaną, aby uwiecznić każdą nietypową minę, piękny uśmiech czy nową, jeszcze niezarejestrowaną pozę.
Zdjęcia zapisane na telefonie czy komputerze, mogą ulec zniszczeniu. Możemy zalać aparat lub ktoś ukradnie nam torbę z laptopem. Wydrukowane fotografie przetrwają lata, w lepsze lub gorszej kondycji, jednak w każdej chwili będzie można do nich powrócić.


Fotoksiążka na roczek dziecka, to nie tylko fantastyczny prezent dla maluszka, to również doskonała pamiątka dla rodziców, którzy po latach z sentymentem popatrzą na zdjęcia swojego nastolatka, kiedy był jeszcze grzecznym, spokojnym niemowlęciem.


W czasach kiedy wszyscy stawiają głównie na praktyczność podarunków, warto podarować coś wyjątkowego, prezent do którego latami będzie się powracało.
Fotoksiążka dziecka to coś, co może okazać się hitem przy każdym spotkaniu rodzinnym. Coś z czym nigdy nie będziemy chcieli się rozstać. Idealny prezent na lata.

About the Author

Fotoblant