Kartki z pamiętnika

Doskonała pamiątką są zdjęcia. Każdy z nas zna to uczucie, kiedy sięga po album i wspomina stare dobre czasy. Często nasuwa się na stwierdzenie, „kiedyś to było.” Są to przyjemne chwile życia, bowiem uświadamiamy sobie pewną istotą rolę w naszym życiu.

Przyszłość zaczyna się nie jutro, ale dziś.

ramki na zdjęcia

Żyjąc z pewnym wyprzedzeniem, często narażamy się na skłonność do zamartwiania się. Nie mówimy tutaj o tym, aby całkowicie nie myśleć o tym co będzie za rok, czy za dwa, ale należy wyważyć kwestię, planowania przyszłości, a szukania w przyszłości tego co jest mało prawdopodobne, że się wydarzy. Życie to nie film, nie jesteśmy wstanie przewidzieć, tego co się wydarzy, bowiem na bieżąco piszemy scenariuszy filmu o tytule „Moje życie.” Czytając scenariusz filmowy jesteśmy wstanie dowiedzieć się jak potoczy się historia. Zapewne niejeden z nas zastanawiał się nad tym co by zrobił gdyby znał swoją przyszłość. Czy znajomość naszej przyszłości jest na tyle potrzebna by być szczęśliwym. Myślę, że sprawa nieco tyczy się tematu wyznawania kłamstw. Nie każde kłamstwo jest złe. Można kłamać zarówno w dobrej intencji, jak i w złym zamiarze. Czasem brak pojęcia o czymś stawia nas w dobrym punkcie życia. Zobacz stronę foto upominki aby poznać oferowane foto gadżety https://www.tetenal.com.pl/foto-gadzety


Ramki na zdjęcia, które stoją na naszych półkach wypełnijmy nie tylko zdjęciami, ale także pamięcią o dawnych dobry czasach. To co pozytywne starajmy się zamienić z tym co negatywne i na zawsze wyprzeć to co nas gnębi i zasmuca. Patrząc w przyszłość, należy zmienić nastawienie, które zazwyczaj jest negatywne. Często mówimy, o naszej przyszłości dość niepewnie, bowiem nie wiemy co tak naprawdę nas spotka. Czy jesteśmy wstanie przewidzieć naszą przyszłość? Nieraz nasz umysł zapełnia się myślami o tym co będzie, co było i co jest teraz. Uświadamiamy sobie w jakiej pozycji obecnie jesteśmy. Przyjmijmy, że uświadomiliśmy sobie, że nasza sytuacja życiowa nie jest taka jak ją sobie wyobrażaliśmy. Należy przyjąć obecną sytuacje i zastanowić się co mogę zmienić by było coraz lepiej.

About the Author

Fotoblant