Gdyby kraje były postaciami

1
1772

Na arenie światowej każdy kraj ma swój wizerunek, ale jak wyglądałby jako ludzie? Takie pytanie postawiła rosyjska artystka Anastasia Bulgakova przez rok przed rozpoczęciem swojego najnowszego projektu. „Rysuję personifikacje różnych krajów” – napisała. „Wszyscy będą wojowniczy, z brudem i krwią, nie z powodu jakiejś politycznej perswazji, ale dlatego, że to, co zawsze rysuję, a pomysł krajów-wojowników daje dużo twórczej wolności. ”

„Każda postać będzie miała pewne stereotypowe atrybuty, których zamierzam użyć w taki czy inny sposób.” Od Amerykanina, który jest trochę naiwny i idealistyczny do cichego Japończyka z podejrzanym uśmiechem, z łatwością rozpoznajesz tych „ludzi”, jeśli spotkasz ich na ulicy. Przewiń w dół, by zobaczyć projekty postaci, które zainteresują każdego twórcę gier i daj nam znać, który z nich Ci się najbardziej podobał.

Kanada

Kanada to prosty facet o oczach szczeniaka. Jest miły i nie kłóci się. Preferuje być w domu i nie szukać problemów w bitwach innych. Walczy tylko w hokeju sportowym. Uważa to za szczere i wesołe. Ze względu na jego sukces w hokeju nazywał się „Król lodu”. Czasami nad jego głową pojawia się korona i często marzy o przyszłych zwycięstwach. Chce wierzyć, że USA jest jego najlepszym przyjacielem i są równi. USA nie widzi w nim zagrożenia i pozwala sobie na ostrożną przyjaźń. Oczywiście z korzyściami. Zazwyczaj walczy z Rosją w hokeju na lodzie, a USA jest również jego przeciwnikiem na lodowatym polu. Ale nadal jest przyjazny dla wszystkich. Dopóki nie usłyszy Wielkiej Brytanii, to znaczy. Kanada zwykle nosi dres. Jego bronią jest metalowy kij hokejowy i łyżwy. Dobry facet.

Gdyby kraje były postaciami

USA

Trochę naiwni i idealistyczni, ale dość okrutni w środku. Bardzo atrakcyjny i charyzmatyczny, łatwo zmienia innych w swoją stronę. Realizuje swoje cele bez względu na moralność i konsekwencje. Jej głównym celem jest przetrwanie – i rób to z maksymalnym komfortem. Nosi skórzaną zbroję, ponieważ woli ekstremalnie długie walki z dwoma karabinami snajperskimi. Cybernetyczne ręce i nogi dają jej ekstremalną szybkość w walce. Ona jest zabójcą. I lubi ogień. Szczególnie pachnie rano. Pachnie jak zwycięstwo.

Gdyby kraje były postaciami

 

Japonia

Tym razem to oczywiście Japonia, a on jest mężczyzną. Decyzję podjąłem, ponieważ nie było zbyt wielu komentarzy. Następnym razem, bądź trochę bardziej aktywny, aby uzyskać to, czego chcesz; ) Japonia to cichy facet z podejrzliwym uśmiechem. Lubi technologie i perwersje. Ma dziwne relacje z innymi krajami, zwłaszcza z sąsiadami. Ach, ten słodko-słodki Chiny … Nikt nigdy tak naprawdę nie zna jego prawdziwych motywów i pragnień (ani ilu „prawdziwych” superpodów ma) i nigdy nie odpowiada. Ale jedno jest pewne – nawet jeśli cię zabije, będzie bardzo grzeczny. Mimo że lubi technologię, ma prawdziwe ciało, a zaawansowana technologicznie zbroja jest jedynie uzupełnieniem jego umiejętności i umiejętności. Można go klasyfikować jako wojownika z bliska, ale woli szybkość i zwinność niż ciężki pancerz. Używa włóczni i ogona (lub macki?), Aby trzymać przeciwników z pewnej odległości (ale tak naprawdę, mam dość widoku katan na całym świecie). Dla dalekiego zasięgu używa eksplodujących sfer.

Gdyby kraje były postaciami

 

Francja

Alternatywna rzeczywistość Francja. Tutaj wygrała monarchia, a rewolucja się nie powiodła. Jest teraz starożytnym krajem, ma ponad 1500 lat. Arystokrata i wampir. Krew i wino to jego styl i oczywiście sztuka. Panowanie monarchy jest najwyższe, a szlachetność wampirów jest silniejsza niż kiedykolwiek. Absolutnie nienawidzi rewolucji, powstań, równości i „siły ludu”. Uważa, że demokracja jest po prostu wielkim kłamstwem, którego używają inne kraje, aby oszukać swoich obywateli i uczynić ich bardziej posłusznymi. Preferuje staroświecki sposób, a pod jego rządami nie będzie „wolności i równości”, dopóki ludzie nie dorośnie na tyle, by na to zasłużyć. Po pierwsze, muszą zrozumieć, jak nisko upadli i jak destrukcyjnie byłoby dać im jakąkolwiek moc w ich obecnym stanie. A kiedy tak się stanie, cóż, zobaczymy … To jest jego wielkie współczucie, jako stary i pomarszczony władca.

Gdyby kraje były postaciami

Iran

Moja pierwsza starożytna cywilizacja. Nie wiedziałam, do jakiego kraju mam dołączyć do mojej postaci. Po przeczytaniu kilku artykułów zdecydowałam, że będzie to Iran. Ponieważ jego lokalizacja była przez długi czas największym centrum kulturalnym na Bliskim Wschodzie. Możesz się nie zgodzić, ale to jest moja decyzja. Iran jest magiem (pierwszym magiem w mojej serii). Jest ponury i nie rozmowny, ponieważ rozmowa jest tania, w przeciwieństwie do złota i władzy. Ten bohater jest po „szarej stronie”. Ubrany w arabską odzież ze złotymi elementami zbroi. Używa złotej maski, aby ukryć twarz i zastraszyć swoich przeciwników. Ma magiczną lampę z djinni, która spełni życzenia maga. To nie tak, że ma inny wybór. W walkach używa głównie magicznej i dyplomatycznej presji. Zakrzywiona szabla służy głównie do egzekucji, ponieważ djinni wykonuje większość brudnej roboty. On zdecydowanie jest Panem Piasków. Wielu oczywiście się nie zgadzało, ale szczęście znajdowało ich szczątki na pustyni. Dżin składa się z niebieskich płomieni, które przypominają płyn. Jest czuły i nosi elementy starożytnej zbroi, które są w większości uszkodzone. Zazwyczaj pojawia się z lampy, aby chronić swojego mistrza i mówi w obcym języku. To typowy duet mag i summon.

Gdyby kraje były postaciami

Meksyk

„Coatlicue” – wąż matka, początek i koniec, bogini z mitologii azteckiej. Mieszkając w Rosji, niewiele wiem o Meksyku, poza kilkoma stereotypami. Mój Meksyk jest więc narkotykowym władcą – niebezpiecznym, pięknym i okrutnym. Szczupła i wysoka, lubi nosić klasyczne męskie ubrania, jak każdy prawdziwy wysokiej klasy przestępca. Górna część ciała pokryta jest tatuażami o tematyce aztecko-Majów. Lubi być elegancka i nie lubi brudzić rąk i ubrań w brudnych pracach – do czego służą podwładni, ale jeśli musi, to będzie krwawa, efektowna i bolesna. I do tego służą osie. Jest również ekspertem od trucizny – zarówno w zakresie leczenia, jak i zabijania. Wąż jest prawdziwy i trujący. Ma spory terytorialne z USA, ale musi uznać swoją moc. Można powiedzieć, że współpracują (w budowaniu murów itp.), Ale prawdopodobnie zabiją się nawzajem, gdy tylko dostaną pierwszą szansę.

 

Gdyby kraje były postaciami

 

Anglia

 

Poproszono mnie, bym nie uczyniła Anglii zbyt stereotypowym, z herbatą, w Downton Abbey. No cóż, w tym momencie … Moja Anglia to świeża, młoda i dziko-punkowa kultura i rock. Bardzo lubię też Josepha Gilguna, który początkowo miał być moją Anglią, ale projekt nie zadziałał. Anglia jest gorąca, dumna, zazdrosna i impulsywna. Pamięta, jak wielki był i jakie chwalebne zwycięstwa miał, ale to nie czyni go  ślepym ani głupim. Nie przetrwasz tak długo, ani nie przedłużasz do tej pory jedynie ślepej wściekłości. Jest więc racjonalny i wyrachowany, kiedy mu to odpowiada, ale gdy w grę wchodzą głębokie uczucia, wściekła bestia splami historię z inną krwawą łaźnią, jak to miało miejsce w przypadku buntu jego siostry. Anglia jest starszym bratem USA, chociaż jego uczucia są czymś więcej niż braterskim. Pochodzą z wielkiej rodziny europejskiej, wywodzącej się z późnego Cesarstwa Rzymskiego. USA zostały wysłane do Nowego Świata, aby podbić i rozłożyć chwałę swego brata. Powoli stała się wielka i doświadczona, i nastąpiło wolne myślenie. Niektórzy twierdzą, że miała miejsce herezja przeciwko herbacie i uwolniono angielską bestię. USA były mocno pobite, straciły kończyny, ale nadal nie były złamane. Dzięki temu przeklętemu francuskiemu wampirowi Anglia musiał się wycofać, z pustymi rękami. Ale USA znowu będzie jego, pewnego dnia … O tak, we Francji, cuchnący, zboczony, krwiopijny paw. Chociaż sama Francja nie jest pod wrażeniem takich oskarżeń, ponieważ nie maluje włosów na czerwono i nie ściga swojej własnej siostry w poszarpanych ubraniach z niepodważalnych powodów. Mimo to, angielska bestia może gryźć, a nie są to stylowe ukąszenia wampirów, które Francja lubi, stary wampir dobrze o tym wie. Lubi dagi, dobre dagi. Ma buldoga do picia dla palących o imieniu Churchill. Prawdziwy przyjaciel, lojalny. Nie jak te kolonialne rodzeństwo. Mimo że to Anglia, a nie Wielka Brytania, wybrałem kolory Union Jack, ponieważ są bardziej rozpoznawalne. Fryzura jest dzika i czerwona, ponieważ jest punkiem. Mam kilka wersji z różnymi głowami, które można zobaczyć w linku poniżej. Anglia preferuje walkę w zwarciu z pięściami, więc używa kastetów z mosiądzu. Jego dłonie mogą emitować ciepłą i zimną energię, ale nigdy się nie mieszają.

Gdyby kraje były postaciami

Izrael

Izrael jest dziewczyną-żołnierzem, w jej obecnym wcieleniu. W rzeczywistości jest bardzo stara, ale ponieważ zawsze jest mała, zostaje deptana, wygnana lub zniszczona, aby odrodzić się ponownie kilka pokoleń później. Ponieważ zawsze stara się zapamiętać wszystkich swoich niesprawiedliwych, z których większość już nie istnieje, staje się słona i rozgniewana na świat. Mimo to z natury jest bardzo pozytywna. Budowanie, badanie i jedzenie jest jej ulubionym. Oczywiście, zawsze jest kwestia jej sąsiadów, którzy w rzeczywistości są jej licznymi kuzynami. Rodzina to pole bitwy, a Izrael jest zmuszony do ochrony tego, co ma. Jest wrażliwa i impulsywna, jeśli chodzi o jej relacje z innymi krajami. Europejska rodzina uwielbia ją trollować prawie ze wszystkim, a ona zawsze odpowiada, jak mała dziewczynka. Chce być przyjęta na Zachodzie, choć żyje na Wschodzie. Próbuje przestrzegać wszystkich zasad, ale zawsze kończy się frustracją, ponieważ zwykle zdradza się w tym procesie. W końcu jest młoda, nauczy się. Mimo wszystko ma bardzo dziwne relacje z niektórymi krajami. Jej najlepszym przyjacielem jest USA, ale można je nazwać rodzeństwem, a może jeden z nich jest klonem? Prawdę mówiąc, wciąż nie jest jasne, który z nich jest prawdziwym Izraelem, który rządzi, a z kolei resztą świata. Istnieje stosunek miłości do nienawiści z Niemcami. Bez względu na to, ile razy Niemcy wysyłają jej płacz, Izrael zawsze wraca. Są też przyjaciele na Dalekim Wschodzie. Korea Południowa zdecydowała, że ona i Izrael są BFF, ponieważ obie są małe i są prześladowane przez dziwne rodzeństwo. Izrael wierzy nawet Korei w jej szekle z nadrukiem na życie. Japonia jest dziwnym fanem Izraela, ale jest on dziwnym fanem wielu rzeczy, w tym Rosji. Ostatnio Izrael znalazł poparcie wokalne w Mikronezji – zawsze dobrze jest mieć przyjaciół w szczerym polu. Izrael włada wielkim karabinem pulsacyjnym i dowodzi armią UAV, UGV i dronów. Ponieważ jest zbyt mała, aby wygrać bezpośrednio, wykorzystuje swoje mózgi do przechytrzenia przeciwników i zawsze ma przewagę technologiczną. Jeśli to możliwe, będzie walczyć z daleka ze swoją zautomatyzowaną armią i woli walkę obronną. Kiedy to nie wystarcza, wielki karabin jest prawdopodobnie dobry na coś. Ma również harcerza z jeża, lecącego na dronie. Jest niewidzialny na ziemi i po prostu dziwny na niebie … Bardzo kocha Izrael:)

Gdyby kraje były postaciami

 

 

Rosja

Ładne, zimne, proste i posiadające umiejętności dyplomatyczne w kanalizacji. Mimo to, jeśli ją trochę poznasz, pokaże ci, jak bardzo jest ciepła i kochająca. Nosi wspaniałą zbroję. Zawsze. Ponieważ jest w stanie wojny. Zawsze. Teraz walka, ona lubi ją z bliska i bezpośrednio. Zwłaszcza wbrew przeciwnościom, zwłaszcza w zimie, a zwłaszcza jeśli jest heroiczna. Ona może strzelać trochę, ale gdzie jest w tym zabawa? Wciąż jednak czyści riffraff, który nie jest wart tego zimnego, zimowego, osobistego uścisku. Słowo „pizdec” jest wygrawerowane na mieczu, który prawie symbolizuje rosyjskie życie w każdym wieku i epoce. Jest oczywiście niedźwiedź z AK-47, ale chroni reaktor jądrowy w domu. A wódka. Prawdopodobnie jest to zły pomysł.

Gdyby kraje były postaciami

Niemcy

Wciąż jest rycerzem krzyżackim, a także wielkim (jeśli oczywiście widzisz rycerza w tej koncepcji). I high-tech. Niezwykle. Niemcy uważane są za czyste, uporządkowane i nowoczesne, więc nosi kombinezon. Coś jak kombinezon Ironmana, ale z bardziej precyzyjną niemiecką inżynierią. I bardziej stylowy. W przeciwieństwie do wcześniejszych czasów, on głównie walczy w długich walkach dystansowych, aby utrzymać kolor w czystości. Ma rozłożone skrzydła i pędniki na plecach, jak każdy właściwy mech.

 

Gdyby kraje były postaciami